Bakmadan Geçme Güzellik & Moda Herkes Bunu Konuşuyor Organic Colour Systems Saçınıza Göre Bakım Ürünleri

Silver namı diğer mor şampuan nedir?

Sarı ve doğal beyaz (gri)saçlıların en iyi dostu Silver Şampuan, daha bilinen adı ile Mor Şampuan, saçtaki istenmeyen dore yani kızıl yansımaları önleyen mucizevi bir saç bakım ürünü.

Bu durumu teknik olarak renk teorisine göre açıklarsak şunu diyebiliriz; mor rengin karşısına gelen sarı renk birbirlerini etkileyerek nötr bir gölge oluşturuyor. Saça uygulandığında ise mor pigmentler az miktarda emilir ve menekşe tonları gibi daha soğuk renkleri etkisiz hale getirir. Silver Şampuan da sarı saç tonlarını bu şekilde koruyor ve kızıllığı önlüyor.

Silver Şampuan renginden dolayı Mor Şampuan olarak bilinir. Mor şampuan, platin gibi açık sarı ve çok yoğun beyaz ve gri saçlı olanlar tarafından kullanılabilir. Sizin de dikkatinizi çekmiştir, saçları beyaz olan kişilerde bir dorelik vardır. İşte tam o dorelik için bizim de tavsiyemiz Silver Şampuanlar, ayrıca gri ve beyaz saç renginin daha canlı, parlak görünmesini sağlar.

Silver şampuanı nasıl kullanmak gerektiğine gelince normal günlük kullandığınız şampuanlar gibi, köpürtün ve durulayın. Tüm mor şampuanlar günlük kullanıma uygundur. Ancak ilk yıkamada muhteşem bir sonuç beklemeyin, mor şampuan etkisiniz 2- 3 hafta içerisinde düzenli kullanımda gösterecektir.

Birkaç silver şampuan önerisinde bulunacak olursak;

 

Organic Colour Systems Silver Şampuan, bitkisel ve doğal özlere sahip olmasından ve hayvanları korumasından dolayı bizim en sevdiğimiz…

Saçı nazikçe temizler ve günlük bakımını gerçekleştirir. Açılmış saçlarla gri ve beyaz saçlarda oluşan istenmeyen sarı yansımaları önler. Saç rengini üst düzeyde korur.

Bitkisel ve doğal özlerle geliştirilmiş içeriğe sahiptir. Hayvansal ürünler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 

 

Nashi Life Silver Şampuan, platin sarı, gri tonlarındaki saçlardaki istenmeyen sarı yansımaları gizlemek için tasarlanmıştır.Boyalı veya doğal saçlarda kullanımı uygundur. Chroma Save Complex formülü ile zenginleştirilmiştir.

 

Loreal Silver Şampuan, gri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülüyle saçlardaki istenmeyen sarı yansımayı engeller. Zamanla ve güneşin etkisiyle saçta oluşan renk solmalarının ve değişimlerinin önüne geçerek her zaman canlı ve parlak saçlar oluşturur.

Yazar Hakkında

10 Kozmetik

Yorumlar