Bakmadan Geçme Değişen Saç Modası Güzellik & Moda Herkes Bunu Konuşuyor Moda Renkler Saç Modası

2018 Yılının Moda Renkleri

Güzellik trendleri saymakla bitmez. Son yıllarda güzellik trendlerinde saçların önemli bir yeri var. Tıpkı makyaj gibi saç trendleri de çeşitlendi, çoğaldı. Geçmişten günümüze, kınadan tutunda, boya, balyaj, gölge, ombre, renkli saç modası derken şimdilere ulaştık. Gelin önümüzdeki 2018 yılının saç modasına bir bakalım.

  • Holografik Saç Modası

Nedir bu holografik saç modası dediğinizi duyar gibiyiz. Aşağıdaki görsellerde gördüğünüzde daha net anlayacaksınız. Mor, pembe, mavi, yeşil derken son zamanların modası holografik saç renkleri 2018 yılına damgasını vuracak gibi görülüyor. Aslında 2017’den kalma olarak 2018’de de devam edecek bu moda. Elumen’in sıradışı renkleri ile istediğin saçı elde edebilirsin.  Buradan incele!

  

  • Okyanus Rengi

Okyanus rengi içerisinde mavi, yeşil ve turkuaz tonlarını barındıran harika bir saç rengi. Dilerseniz ombre şeklinde dilerseniz de balyaj tekniği ile mavi ve yeşil tonlarını saçlarınıza taşıyabilirsiniz. 2018 yılının moda renklerinden bizden söylemesi…

  • Parlak Beyaz Saç

Gri saç modasından sonra bu yıl işi iyice ileri götürüyoruz.  Parlak beyaz renk bu yılın modası olacak. Herhalde bu duruma en çok beyaz saçlı annelerimiz sevinecek 🙂 Yeri gelmişken beyaz ve sarı saçlardaki dore yansımalar için Organic Silver şampuanı kullanabilirsiniz.

  • Küllü Soğuk Renkler

Eskiden saç rengimizin parlaklığını kaybederek matlaşmasını önlemek isterdik.  Bu parlak saç trendi de değişerek yerini mat, küllü ve soğuk renklere bıraktı. Özellikle 2018 yılında soğuk kahveler oldukça popüler olacak renkler arasında.

  • Renkli Saçlar

Renkli saç modası holografik renklerle zenginleşse de mor, pembe, mavi gibi renkli saçların hakimiyeti 2018 yılında da devam edecek.

  • Kızıl Kahveler

Geçen yılın modası kahvelere biraz kırmızılık katın, hah işte tam o renk. Bordo kahve tonları da bu senenin favorilerinden.

  • Şeftali Renkler

Renkli saç modasında en güzel olan trend bizce… Ne tam anlamıyla yoğun bir pembe ne de turuncu. Çok tatlı, yumuşak ve göz yormayan harika bir renk. Deneyin!

  • Sütlü Kahve Renkler

Tüm bu marjinal saç modasına rağmen sadelik ve doğal bir görünümden yanaysanız, son olarak sütlü kahve renklerinin de hatırı sayılır bir önemi olacak bu sene.

 

 

Yazar Hakkında

10 Kozmetik

Yorumlar