Bakmadan Geçme Değişen Saç Modası Güzellik & Moda Saç Bakım Tüyoları Saç Modası Saç Modelleri

2018’in Saç Trendlerine Bakış!

Yeni yıl gelmeden 2018’in saç trendlerine göz atmaya ne dersiniz?

Saç trendleri 2018’de de gösterişli ve eğlenceli olacağa benziyor. Renkli saç modası devam ederken, yarım topuzlara örgü ve kahkül eşlik edecek.

Dediğimiz gibi örgü oldukça moda şu sıralar ve 2018’de devam edecek bu moda. Özellikle de Afrika örgüsü…  Saçlarınız kısa ise üzülmeyin, saçınızı saatler içerisinde adeta bir Rapunzel gibi uzatabileceğinizi biliyorsunuz. Saç eklettikten sonra Afrika örgüsü yapabilirsiniz. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’da 2017’de Afrika örgüsünü denemişti.

2018’in en trend saç modeli kahkül olacağa benziyor. Uzun zamandır ön saçlarımızı uzun kullanan bizler radikal bir karar alarak kahküle dönüş yapacağız gibi görülüyor. Kadınlara ekstra bir hava katan kahkül özellikle orta yaş grubunun vazgeçilmezi olacak. Saha genç bir görünüm için siz de deneyebilirsiniz.

Saç modasına sıkı bir giriş yapana pembe saç trend olmaya devam edecek. Ama renkli saçı sadece pembeye indirgemek pek doğru değil. Siz isterseniz mor, yeşil, mavi gibi renklerle bu trendi zenginleştirebilirsiniz.

Saç aksesuarları da geçen sezonda popüler olmaya başladı ve yine devam eden bir trend olacak. Saç bantları, değişik tokalar, saç piercingleri ve gösterişli taçları özellikle hafta sonu gezmelerinizde bol bol tercih edebilirsiniz. Saç piercingleri ile ilgili diğer önerilerimizi bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Saçları ortadan ayırma modası da geri geldi. Kimisine oldukça yakışan bu ayırma şekli kimileri tarafından pek tercih edilmese de 2018’de moda olduğunu söylemek bizim görevimiz. Yapıp yapmamak size kalmış 🙂

Vee son olarak 2017’de çok çok severek kullanılan tepeden yarım topuz 2018’de de revaçta. Nasıl olmasın ki hem pratik hem gösterişli… Ayrıca yeni sezonun modası kahküllerle de hareketlendirebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

10 Kozmetik

Yorumlar