Bakmadan Geçme Keratherapy Markalar Saç Bakım Tüyoları Top Ürünler Uygulama Videoları Yeni Ürünler

Seyrek saçlar için çözüm önerileri

Saç dökülmesi veya seyrelmesi erkek kadın demeden herkesin sorunu olabiliyor. Ancak bu durum en çok erkeklerde görülmekle birlikte, en çok erkekleri rahatsız eden bir durum gibi. Bazı saç dökülmeleri genetik, bazıları çevresel faktörden kaynaklanıyor. Sebep ne olursa olsun saçlar bir kere dökülmeye görsün, hemen gizlemek için yöntemler aranmaya başlanır. Bizde bu yazımızda size birkaç hile ile saçlarınızdaki seyrekliği nasıl görünmez kılabilirsiniz ondan bahsedeceğiz.

Saçları dökülmüş ve seyrelmiş erkekler bu sorunu gizlemek için öncelikle profesyonel bir saç kesimine ihtiyaç duyarlar. Saçlar genellikle ortadan ya da şakak bölümlerinden  dökülür, kulak üstleri ve ense bölümünde saçlar gür kalır. Özellikle saçların seyrek olduğu bölgelerle, gür olan bölgeler arasındaki fark profesyonel bir kesim ile minimuma indirilmelidir.

Saçın seyrekleşen bölgelerini gizlemek için, dağınık ve katlı saç kesimlerini tercih etmelisiniz. Bu daha çok uzun saçlı erkekler için geçerli bir yöntem.

                     

Eğer saçın yanlarında açıklık var ise orta bölgelerdeki saçları uzatarak yanları kapatabilirsiniz. Yine sağ ve sol taraflarda açılma varsa ortadan her iki tarafı da kapatacak şekilde ayırabilirsiniz.

Bunları yaparken saçı sabitlemek için bir sprey kullanmayı ihmal etmeyin. Nasıl bir sprey kullanmanız gerektiğini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Siz ben tüm bunlarla uğraşamam diyorsanız, çok daha basit bir yöntemi var seyrek saçlarınızı gizlemenin; Keratherapy Perfect Match Fiber Saç Dolgunlaştırıcı Seyreklik Kapatıcı Sprey!..

Detayları ve uygulamayı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Not: Bu Keratherapy Fiber Spreyi sadece erkekler değil, seyreklik problemi yaşayan herkes kullanabilir. Erkeklerde sık görüldüğü için yazımız erkekler üzerinden anlatılmıştır.

 

Seyrek Saçlar İçin Saç Modelleri

Birazda seyrek saçları gizlemek için nasıl saç modelleri tercih etmelisiniz ona bakalım.

Gizlemek istediğiniz seyrek saçlarınız var ise dağınık ve katlı saç modellerini tercih edin.

Dipten hacim veren saç spreylerini kullanmanız işe yarayacaktır. Örneğin bir Moroccanoil Root Boost saçlarınızı hacimlendirmek için ideal bir üründür.

Saçlarını hacimlendirmek için saç köpüğünü avucunuza sıkın ve saçlarınızın arasında gezdirin. Kuruttuğunuzda saçlarınız daha hacimli görünecektir.

Yine bunlarla uğraşmak istemiyorsanız tek çözüm Keratherapy Fiber ‘de.  Buradan inceleyebilirsiniz.

 

Seyreklik Kapatıcı Sprey Keratherapy Perfect Match Fiber Thick…

Size muhteşem bir üründen bahsedeceğiz. Keratherapy Fiber Thickening Spray – Keratin İçerikli Saç Dolgunlaştırıcı Sprey… İçeriğindeki "keratin" sayesinde saç ile birebir uyum sağlar ve mevcut saçlara tutunan partiküllerle seyrekliği kapatır. En önemlisi ise şampuanlama yapmadan saçınızdan çıkmaz ve akma yapmaz! Hadi hemen deneyin, linki buraya bırakıyoruz; https://goo.gl/NVGePv

10kozmetik paylaştı: 5 Temmuz 2017 Çarşamba

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar