Güzellik & Moda Markalar Moroccanoil Saç Modelleri

Yılbaşı gecesi için saç modelleri

Yılbaşı gecesinde ne giyeceğinize karar verdiniz, peki ya saçınızın modelini düşündünüz mü?

Yılbaşı gecesi çekici ve şık olmanız için 2017 moda saç modellerini sizin için derlerdik.

Yılbaşı gecesi, tüm yıl boyunca yapamadığınız, deneyemediğiniz saç modelleri için bulunmaz bir fırsat. Yılbaşının ruhuna uygun olduğu için, abartılı saç modellerinden de kaçınmanıza gerek yok.  Yine doğal bir saç tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi ne yapacağınıza karar verdikten sonra elbise seçimi ve tamamlayıcı olarak saç modelimizi belirleriz. Saç modelimizin seçtiğimiz yılbaşı elbisesine uygun olması önemli.
Yılbaşını evde mi yoksa dışarıda mı geçireceğinize karar verdikten sonra sıra elbise ve saça gelir. Dışarı çıkacaksanız ve şık ve modern bir elbise seçtiyseniz saçınızı dağınık topuz yaptırabilir, eğer spor bir elbise seçtiyseniz at kuyruğu gibi rahat edebileceğiniz bir yılbaşı saç modelini tercih edebilirsiniz. Tabi bu saç modellerini Moroccanoil Luminous Hair Sprey‘in 3 farklı spreyinden kendine uygun olanı seçerek sabitlemeyi unutmayın!

hqdefault

Yine aynı şekilde evde geçireceksiniz, rahatlığı daha çok ön planda tutmanızda fayda var.

Eğer dışarı çıkacaksanız bunun için seçebileceğiniz birkaç saç modeli mevcut. Bunlardan biri örgülü saç modelleri. Yılbaşı gecesi sürekli hareket halinde olacağınız için saçlarınızla uğraşmak istemiyorsanız örgü modelleri ile en doğru tercihi yapmış olursunuz. Böylece saçınız hiç dağılmayacak ve saçlarınız ile ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız. Biliyorsunuz örgülü modeller her daim trend ve kurtarıcıdır.

yilbasi-sac-modelleri-3

Eğer modern ve şık görünmek istiyorsanız iri dalgalı saç modelleri sizin kurtarıcınız olacaktır. Yılbaşı saç modelleri arasında en çok tercih edilen saç modellerinden olan iri dalgalar, uzun saçlı bayanlar için vazgeçilmez bir model.

xl-iri-dalgali-sac-modelleri
Yılbaşı gecesi saçınızın bozulmayacağı bir şekilde saç modeli seçerseniz daha rahat olursunuz. Buna dikkat edebilirsiniz.

Eğer yılbaşı gecesi evde olacaksanız, saçlarınızı düz ya da dalgalı kullanabilirsiniz. Hemen bir düzleştirici ile düz saçlarınıza hareket katabilirsiniz. Saçlarınız kıvırcık ya da sık dalgalı ise dağınık topuz en yakışacak yılbaşı saç modellerinden olacaktır.

s-bd4c3c262b5c1f47eb12e61ea29a6bb8f5789560

Yine de kutlama nerede olursa çarpıcı bir saç modelini denemiş olmanız kimse tarafından garip karşılanmayacaktır.

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar