Gelin Başı Güzellik & Moda Saç Aksesuarları

Saçınızı Süsleyen Aksesuarlara Bir Bakış!

Gelin başını birbirinden renkli saç aksesuarları ile süsleyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. At kuyruğunuzu süsleyen büyük çiçekler ve taşlı aksesuarlar farklı bir gelin başı yaratmak için ideal seçimler.

Birbirinden güzel saç aksesuarları gelin başınızı taçlandırabilir. Örgülerin arasında yada saç bandı olarak kullanabileceğiniz taşlı ve incili aksesuarlar çok şık bir hava yaratacak. Tek parça büyük tokaların yanında küçük boyutta saç aksesuarlarını saçınızda farklı noktalarda kullanabilirsiniz. Saçınızın ön kısmında kullanacağınız bant şeklindeki çeşitli malzemelerden oluşan saç aksesuarları bu  saç trendleri arasında yer almaya devam ediyor.

Örgü Modelleri, Uzun saçlarınız varsa birbirinden farklı çeşitlerde yapılan örgüler ile saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Klasik örgülerin dışında birbirinden güzel örgü modelleri trendler arasında yerlerini aldılar. Örgüyü bütün saçınızda kullanmayacaksanız bile bant şeklinde başınızın ön kısmında ya da topuzunuzun üzerinde bir örgü yerleştirebilirsiniz.

398ddeffc6be5dffa9bf994d480f1020

Özgür Saçlar, Son yılda sahil kenarlarında evlenmeyi tercih eden gelinlerin sayısı oldukça arttı. Açık saçlı gelinler sahil düğünlerinde sıklıkla görülüyor. Saçlarım özgür kalsın diye düşünen gelinler için de modern bir tarza sahip açık saç modellerinden bir tanesi seçilebilir. Gelin adaylarında açık ve dağınık saçlar bu yazın modası haline geliyor.

daeee0e748c42143406d890820ade632

Gelin saçlarında çiçek kullanımı son yıllarda iyice yaygınlaştı, evlendiğiniz mevsime göre bulunan canlı çiçekler saçınıza farklı bir enerji taşıyor. Canlı çiçek kullanmak istemiyorum diyenler için gerçeğinden ayırt etmesi zor olan yapma çiçekler de bulunmaktadır. Dağınık topuzun üzerine yerleştirilen çiçekler kır düğünlerinin vazgeçilmez modeli oluyor. Sade görünümünüzü renklendirmek adına dağınık topuza daha renkli çiçek aksesuarları takabilirsiniz.

969cd5be4515570d8e01378984a0f5a7

Topuz model olarak gelinlerin çok sık tercih ettiği bir saç modeli. Asaleti temsil ettiği için pek çok gelin adayı topuz modele yöneliyor. Topuz modeller 2016-2017 gelin gelin saç trendlerinde yer almaya devam ediyor. Sade topuzlar olduğu kadar, gördüğünüzde nefesinizi kesecek detaylarla biçimlenen topuzlar da mevcut.

532c3ae94e689071dec92a80d9886100

Tüm bu saç modellerinden birini yaptık evet ama, tüm gece boyunca dayanması için mutlaka şekillendirici ürünlerden yardım almalıyız. Tüm şekillendirici önerilerine buradan ulaşabilirsiniz. www.10kozmetik.com

 

 

kaynak

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar