Goldwell Markalar Saç Bakım Tüyoları Saç Boyaları

Değişime ne dersiniz? Saç rengi önerileri…

Güzel görünmek bir bütündür. Bunun için, giyim, ayakkabı, makyaj, saç şekillendirme, saç rengi gibi trendleri takip etmek çok önemlidir. Bahsettiğimiz güzellik unsurları bayanları ön plana çıkarır. Her dönem değişen bu trendleri takip ederek, hem tarzınızı yenileyin hem de kendinizi…

Bu yazımızda size fikir vermesi açısından, bu yılın trend saç renklerini ele alacağız. Hadi başlayalım.

1- Sarı Saç Renkleri: Birinci sırada her zaman popüler olan sarı saç rengi var elbette. Sonbahar ve kış mevsiminde ön plana çıkan eğilimler çilek sarısı, küllü sarı, platin sarısı ve kirli sarı saç rengidir.

kut-sac-modelleri-15

2- Kahverengi Saç Rengi: Her devrin her mevsimin vazgeçilmez rengidir kahverengi. Risksizdir, çok farklı tonları olan kahverengi bu sonbahar ve kış sezonunda moda olan bir renktir. Sarışın ve esmer tene sahip olan bayanlar bu rengi deneyebilir. Çeşitli tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal gölgeleri bu renkte unutmayın.

uzunsaclaricinkolayparyikoneriler

3-Ombre: Son yıllarda popüler olarak bir trend olmuş bir işlemdir Ombre. Bu sonbahar ve kışta da ombre rüzgar gibi esmeye devam edecek yani devam eden trendler arasında.  Ombre, saçın diplerinden uçlarına doğru sanki doğal bir renk açılması varmış gibi olma halidir. Ve bizce çokta güzeldir.

ombre-sac-nedir-1

Ve bonus saç rengi önerilerimiz.

4- RoseGold: Altın Pembe bu renkte son zamanlarda moda olan renklerden. Cesaretli kadınlar deneyebilirler.

yeni-sac-trendi-rose-gold-21

5- Rengarenk: Saçlarımızın tamamına olmasa da belki bir tutamının renkli olmasına razı olabiliriz sanırım. Mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz, sarı, turuncu istediğin ruhunu yansıtan rengi seç ve saçının bir tutamına uygula. Hayatına renk kat biraz.

995079_683597485090053_3701109255690181473_n

Boyalar için tıklayın

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar