Bakmadan Geçme Değişen Saç Modası Güzellik & Moda Saç Modelleri

Kadınlarda undercut modası ve en güzel modeller

Kadınlarda undercut modası ve en güzel modeller

Undercut kesimi daha önce duydunuz mu?  Belki erkekler duymuş ve hatta uygulamış olabilirler. Zira çok popüler bir erkek kesim modeli olan Undercut kesimi, şu dönemlerde kadınlar arasında da oldukça popüler olmaya başladı. Bizce hiçte fena olmadı 🙂

Daha önceki yıllarda saçın bir yanını kazıtmak ya da diğer yerlere oranla daha kısa kestirmek modaydı ama şimdi undercut ile bu kesimlere desenlerde eklendi.

Her kadının cesaret edemeyeceği genellikle enseden kesilen bu model, kısa, orta ve uzun saçlarda kullanılabiliyor. Hatta orta ve uzun saçlı kadınlar için önemli bir husus ise ihtiyaç duyulduğunda bu modelin kolayca örtbas edilebilmesi.

womens_updo_undercut_hairstyles_with_hair_tattoos17

Saçların yanlarının ya da arkasının kısa kesildiği, ortasının ve üst kısmının ise uzun kaldığı bu undercut modelini ortaya çıkarmak için dağınık yüksel topuz ya da örgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Tabi ki topuzlarınızı ve örgülerinizi çeşitlendirmek sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Undercut kesim denince akla sadece kısa kesilmiş saçlar gelmesin, bu kısa saçları değişik şekil ve desenlerle farklılaştırmanız da mümkün. Size ilham vermesi açısından undercut kesimlerden bir galeri hazırladık. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlham veren Undercut modelleri

Ha unutmadan, saçlarınızı renklendirip, bir de undercut kesimi öyle deneyin, tüm sezon gözler sizin üzerinizde olacak ve belki de arkadaşlarınıza ilham olacaksınız. Tık tık

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar