Bakmadan Geçme Markalar Organic Colour Systems Saç Bakım Tüyoları Top Ürünler

Platin sarısı isteyenler mutlaka okumalı!

Platin sarısını hangi kadın sevmez ki… Saçlarınızı platin sarısı yapmak özellikle koyu renk saçlı kadınlar için çok zor bir karar olsa gerek. Ama artık platin sarısı yapmak için yeterli sebepleriniz var.

Platin sarısı saçlar eskiden cesur kadınların tercihi iken, şimdi bu cesur kadınlar oldukça arttı. Hollywood’ta başlayan bu trend tabi ki bizim sokaklarımıza da taşınmıştı. Platin sarısı saç çekici olduğu kadar bakımı da zor. Her güzel şeyin olumsuz bir yanı var işte.

ajda-pekkan-sac-modeli-e1400836439403

Gelin biraz platin sarısı saçın güzel ve kötü yönlerinden bahsedelim.

Platin sarısı saçı seçtiyseniz, ne giyerseniz giyin dikkat çekici olursunuz. İster bir tişört ve Jean giyin, isterseniz şık bir elbise… Fark etmeksizin dikkatleri üzerinize çekeceğinizden eminiz.

Eğer platin sarısı saça karar verdiyseniz, makyajsız günlerinize veda etmeyi göze almışsınızdır demektir. Platin saç yüzünüzü oldukça solgun göstereceğinden her daim makyaj yapmak zorunda kalabilirsiniz.

platin-sarisi-sac-renkleri-3  platin-sari-sac-rengi

Bu renkte koyu ya da açık saç rengine sahip olmanızın hiçbir farkı olmadan dipten çıkan saçlarınız sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden sık sık kuaföre gidebilirsiniz. Platin sarısı saçın bakımı çok zordur, saçlarınız sürekli boyaya, kimyasala maruz kaldığından oldukça yıpranacaktır.

Tabi artık saç teknolojisi de oldukça gelişti ve hayatımıza ‘saç botoksu’ gibi bir tabir girmeye başladı. Yepyeni ürünler içerikleriyle saçlarımızı adeta bir koruma kalkanı altına alıyor.  Üstelik bu tarz ürünlerin bir de “organik içerikli”si var, saçlarınız yıpranmadan sizi Organic Colour Systems Revamp ile tanıştıralım.

OCS Revamp, boya ve açıcının içerisine katılan bir bakım ürünü. Saçı yıpranma,  yanma ve kopma gibi kötü sonuçlara karşı maksimum koruyor. İçeriğindeki kinoa proteini ve diğer organik içeriklerle saç bağlarını birbirine bağlıyor ve saçı koruyor. Bu ürün bakım ürünü olduğundan boya ya da açıcı işleminden önce ve sonra da kullanılabiliyor. Haftada 1 – 2 defa saçlarınıza uygularsanız, sadece boya yıpranmaları değil, ısı, şekillendirici vs. zararlarından da korur ve saçınızı onarır. Detayları öğrenmek için; www.organiccoloursystems.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

platin-sac-rengi-2-660x400

Bu arada platin sarısı saçı evde kendi kendinize yapmaya çalışmayın. Saç rengini boya ile açamazsınız, mutlaka bir kuaföre gidin ve kuaförünüzden Revamp’ı isteyin. Eğer saçınız açık renk ise, bu işlem nispeten daha kolay olacaktır. Eğer koyu renk ise, birkaç seans daha kuaföre gitmeniz gerekir.

Burada biraz saçın bakımından söz edelim. Platin sarısı saçın bakımında kesinlikle özensiz ve tembel olamazsınız. Revamp, saçlarınıza bakım yapmış olacaktır, yine de isterseniz nemlendirici tarzında maskeler kullanabilirsiniz. Saç renginizi uzun süre korumak için ise mutlaka sülfat içermeyen şampuanlar kullanın. Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar