Güzellik & Moda Markalar Moroccanoil Saç Aksesuarları

Bereli favori saç modelleri

Havalar iyiden iyiye soğudu. Kış kapımızda… Kış hazırlıkları da başladı, kabanlar, botlar, bereler dolaplarda yerini aldı. Bereler, kışın özellikle üşümememiz için sürekli kullandığımız en önemli aksesuarımız. Ancak bere taktığımızda saçımızı nasıl şekillendireceğimizi bilemeyiz. Ne yazık ki atkuyruğu ya da topuz gibi modelleri de berelerle kullanmak oldukça zor. Biz de bere takarken kullanabileceğiniz saç modellerinden bazılarını sizler için seçtik.

  1. Dalgalı Saç ve Bere İkilisi

Doğal görünümlü dalgalarınızı bere ile kombine edebilirsiniz. Buradaki doğal dalgalar için kalın bir maşa kullanmalısınız. Maşalama işlemi bittikten sonra elinizle dalgaları biraz daha dağıtın ve mutlaka bir sprey ile sabitleyin. Malum kışın saçlarımız daha çabuk bozulabilir.

ZURICH, SWITZERLAND - NOVEMBER 07: Kristina Bazan attends the first day of the Mercedes-Benz Fashion Days at Schiffbau on November 7, 2012 in Zurich, Switzerland. (Photo by The Image Gate/Getty Images for IMG)

hadise-sac-rengi-4

  1. Örgü Modeli

Önerebileceğimiz bir diğer model ise tabi ki her zaman kurtarıcı olmuş ve bir o kadar basit örgü modeli. Bereyle kombine edeceğiniz örgüler ile çok şirin görüneceksiniz. Perçeminiz varsa onu da şapkadan çıkarmayı unutmayın!

bere-ile-uyumlu-sac-modelleri-2015 bere-sac-modelleri

  1. Düz Saçlar

Düz saçta tıpkı örgü gibi kurtarıcı bir modeldir. Her mevsim kullanabileceğiniz düz saçlarınızı bereyle de seveceksiniz. Saçınızı düzleştirmeden önce saçınıza bir bakım yağı uygulayarak hem soğuktan hem de ısıdan koruyabilirsiniz.

cok-guzel-yeni-sezon-2014-bayan-bere-modeli

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar