Bakmadan Geçme Değişen Saç Modası Güzellik & Moda Saç Aksesuarları Saç Modası

Saç piercingleri ile sınırları zorlayın!

Sezonun en popüler aksesuarı saç piercingleri ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayın! Burun ve kulakta oldukça sık gördüğümüz piercing’ler bu sezon saçlara taşınıyor. Halka küpelere veya eklem yüzüklerine benzeyen bu piercing’lerle ister bir yaz akşamı romantik örgünüzü hareketlendirin, ister canlı bir gecede dikkatleri üzerinize toplayın.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, saç piercingi ya da saç yüzüğü denilen saç aksesuarları popüler olmaya başladı. Bu stili ünlüler dünyasına sokan isim ise Kim Kardashian, Christina Aguilera ve Katy Perry’nin saç stilistliğini yapan Chris Appleton. En çok çember şeklinde olanlar kullanılmakla birlikte saç piercinglerinde sivri, zımbalı, saça yapıştırılan modelleri de dikkat çekiyor. Saç piercinglerini örgülerinizin içine takabileceğiniz gibi dağınık saçlarınıza, ya da topuzunuza da takabilirsiniz.

Aslında bu trendin bir benzeri 90lı yıllarda saçlarımızda renkli boncuklar olarak kendini göstermişti. Belki hatırlayanınız vardır, rengarenk plastik boncuklar saç örgülerinin arasına takılırdı.  Şimdi şekil ve form değiştirerek yeniden hayatımıza girdi diyebileceğimiz saç piercingleri oldukça ilgi göreceğe benziyor. Ne yalan söyleyelim bizde bu yeni hali daha çok sevdik…

2016’nın büyük güzellik trendlerinden biri olan bu modaya uygun birkaç önerimiz olacak. Gelin göz atalım.

image   janelle-monae-hair-piercing

hairpiercings_399e401ad530b7fe4a9b7b5e9d1a0fa9-today-inline-large   single-plait-accent-hair-piercings

not-your-average-top-knot-hair-piercings  spike-it-hair-piercings

kim_kardashian_hair_piercing_feature_8_8

hair-piercing-958660_w650

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar