Değişen Saç Modası Goldwell Güzellik & Moda Herkes Bunu Konuşuyor Markalar Saç Bakım Tüyoları Saç Boyaları Saç Modası

Saç Renginde İlham Alabileceğiniz Bir Renk: Rose Gold!

Yeni bir saç rengi sizi başka birine dönüştürmek ve yeni başlangıçlar için yeterlidir her zaman…

Kadınlar yenilenmeye hep saçlarından başlar, bu sebeptendir belki de saç trendlerinin bu kadar sık değişmesi. Ombreler, rengarenk saçlar ve gri saçlardan sonra hayatımıza giren Rose Gold rengi bizce hepsinden güzel 🙂

Bu yeni akımın hayatımıza nasıl girdiğini merak ediyor musunuz? Rose Gold’un keşif noktası Coachella festivali. Bu meşhur festivalde Emma Roberts öncülük etti Rose Gold saç akımına. Sonrasında da #rosegoldhair hashtagı ile yayıldı.

yeni-sac-trendi-rose-gold-11

Yeni moda saç rengi rose gold saç rengi kısa ya da uzun saç modellerinde uygulanabiliyor, her ikisinde de harika görünüyor. 2016 Pastel saç renkleri içerisinde popülerliği ile öne çıkan pembe kızıl tonlarıyla altın sarı saç renginin güzel bir karışımı diyebiliriz rose gold saç rengi için.

Yeni Trend Rose Gold – Altın Gül Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Altın gül veya diğer bilinen adıyla rose gold saçlar, kızılın pembe ile harmanlanması ile ortaya çıkan bu renk, kişinin masum bir çekiciliğe sahip olmasını sağlıyor. Bu rengi herkes kendine göre istediği şekilde yorumlayabiliyor.  Cilt tonunuz neyse, gözünüze hangi tonları hoş geliyorsa kırmızı ve sarı yoğunluğunu ayarlayıp istediğiniz sonucu elde edebiliyorsunuz.

Rose Gold rengini saçınızın tamamına uygulayabileceğiniz gibi ombre denilen şekilde sadece saç uçlarınıza da uygulatabilirsiniz. Her iki şekilde de muhteşem görüneceğinize eminiz.

Bu renk için size boya önerimiz ise peroksit içermeyen ve rengarenk renkler bulabileceğiniz Goldwell markasının muhteşem serisi Elumen olacak. Mutlaka göz atmalısınız.İşte size ilham alabileceğiniz birkaç Rose Gold saç rengi örneği.

yeni-sac-trendi-rose-gold-17  yeni-sac-trendi-rose-gold-10

yeni-sac-trendi-rose-gold-19  yeni-sac-trendi-rose-gold-21

yeni-sac-trendi-rose-gold-15  yeni-sac-trendi-rose-gold-25

 

 

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar