Güzellik & Moda Moroccanoil Saç Aksesuarları Saç Modelleri

Birbirinden güzel 5 favori saç örgüsü

Dış görünüşümüzdeki en önemli unsurları sıralayacak olsak, ilk sırayı elbette saçlar alır. Hepimiz saçlarımızın güzel görünmesi için elimizden geleni yaparız. Güzel saçlara sahip olmanın ilk adımı düzenli bir bakımdır. Onun dışında günlük hayatımızda saçlarımıza değişik şekiller vererek de hoş bir görünüm elde etmeye çalışırız. Bu konuda bazen başarılı olur bazen ise hüsrana uğrarız. Örgü saç modelleri bu noktada adeta kurtarıcı olmuştur. Saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendiremediyseniz, üzülmeyin. Hemen karar değiştirip saçlarınızı örün.

Artık neredeyse geleneksel hale gelen bu örgü modelleri her sezon olduğu gibi bu sezon da popülerliğini koruyor. Her zaman trend ve şık bir görünüm sağlayan örgü modelleri hiçbir zaman hayatımızdan çıkmayacak gibi görünüyor.

Klasik örgü modellerinden sıkıldığınızı tahmin ediyoruz. İlham alabilmeniz için en çok beğenilen 5 favori saç örgüsü modeli seçtik. Seçtiğimiz modellerin yapımı da oldukça kolay.  Hemen denemeye ne dersin?

ö1

Bu örgü ile çok rahat bir gün sizi bekliyor.

ö3

Böyle bir aksesuar ile saçlarınızı daha da hareketlendirebilirsiniz. Çok şık duruyor değil mi!

öö33

En çok tercih edilen modeller arasında.

ö4

Günlük hayatta kullanabileceğiniz bir örgü modeli.

ö5

Bu model ise giydiğiniz kıyafete göre şekil alan bir model, bir elbise ile kombinlediğinizde bir davette çok zarif olacaksınız. Yine spor bir kıyafet tercih ederseniz muhteşem uyum sağlayacak bir örgü modeli…

Örgünüzün tüm gün sizinle olmasını istiyorsanız, örme işleminden sonra saçlarınızı sabitleyici bir spreyle sabitlemeyi unutmayın! Bu işlem için muhteşem bir parlaklık veren ve aynı zamanda güçlü tutuşuyla bir önerimiz var; Moroccanoil Luminous Hairspray Güçlü Tutuşlu Parlaklık Spreyi.

 

 

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar