Galalar & Etkinlikler Goldwell Koleksiyonlar Saç Modası

Color Zoom Global Event “Goldwell”

COLOR ZOOM GLOBAL EVENT

Bir koku, bir anı, bir görüntü, bir his… Size ilham veren nedir?

Size ilham veren duygunuzu alın ve onunla kendinizi yeniden yaratın.

Goldwell’in her yıl düzenlediği Color Zoom Global Organizsayonu dünyanın dört bir yanından en başarılı saç tasarımcılarını bir araya getiriyor. Color Zoom organizasyonlarında her sene farklı bir tema ile kuaförlere ilham veren şovlar sergileniyor. İzle öğren seminerleri ile şovu yapılan koleksiyondaki modellerin yapımı saç tasarımcılarına gösteriliyor. Color Zoom renklendirme ödülleri yarışmasını her ülkenin birincilerinin ve modellerinin eşsiz sunumları takip edecek.

Color Zoom 2008 Valensiya – Rockmantic/Newstalgia

 ROCKMATIC-NEWSTALGIA/ROMANTİK ROCK-YENİ NOSTALJİ

Rock müziğin asi duruşu ile romantizmin masumluğu ile yeni ve modernin nostaljiyle buluşması.

Color Zoom 2009 Las Vegas – Virtualist/Eccopolitan

VIRTUALIST/SANAL GERÇEKLİK

Hayal ve gerçekliğin büyüleyici birleşimi, modern ileri teknoloji ile Ortaçağ sipiritüelliğinin buluşması.

ECOPOLITAN/EKOLOJİK DURUŞ

Çevre dostu tavır ve kozmopolit yaşam tarzı; şehir şıklığı ile doğal estetik çekiciliği birleştiren alışılmadık trend.

 

COLOR ZOOM 2009 – GOLDWELL – Ecopolitan from Dogatek Pazarlama on Vimeo.

Color Zoom 2010 Paris – Just Naked

JUST NAKED/ÇIRIL ÇIPLAK

Öze dönme ve sadelik. Net ve organik şekiller, doğanın renkleri ile mükemmeliği oluşturuyor. Modern, elegan ve saf bir görünüm…

Color Zoom 2011 Miami – Play Strong

PLAY STRONG/GÜÇLÜ DURUŞ

Güçlü ve kendinden emin feminenlik. Savaşçı ve oyunculuk çekiciliği keşfe çıkın!

Color Zoom 2012 Londra – Fascinature

FASCINATURE/BÜYÜLEYİCİ DOĞALLIK

Muhteşem renkler ve sürreal çeşitlilik ile gelen güzellik. Doğa, güzellik ve mükemmelliğin vücut bulmasıdır.

Color Zoom 2013 Los Angeles – Beautify

BEAUTIFY/GÜZELLEŞTİR

İnsan dokunuşunun renkli ve alışılmadık dünyasını keşfe çıkın!

Color Zoom 2014 Berlin – Reallusion

REALLUSION/GERÇEKSİ

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. İçinizdeki gizemi ortaya çıkarın ve tarzınızla şaşırtın!

Color Zoom 2015 Las Vegas – Traditional Rebels

TRADITIONAL REBELS/GELENEKSEL İSYANCILAR

Bir koku, bir anı, bir görüntü, bir his… Size ilham veren nedir?

Size ilham veren duygunuzu alın ve onunla kendinizi yeniden yaratın.

Asicesine taze koleksiyon için 3 Color Zoom birincisinden oluşan yaratıcı ekip biraraya geldi ve “GELENEKSEL İSYANCILAR” konseptini oluşturdu.  Uyumsuzluktan uyum çıkaran gözalıcı renk kombinasyonlarıyla kabilesel kültürden gelen ilhamları saç modasında birleştirdiler. Bu koleksiyon şıklığı yeniden yorumlamanızı sağlayacak.

Geniş renk paleti sayesinde yepyeni bir bakış kazanın. Yeniden yapılandırılmış renkler ile mütevazı bireysel farklılık yakalayın.

Son derece bireysel olan bu tarzı daha da vurgulamak için koleksiyondaki kesimler yuvarlak hatlar taşıyor. İç katmanlar hareket yaratmak için entegre edilirken dış katman dalgalandırılarak asi bir görüntü elde ediliyor.

YARATICI KATEGORİ KAZANANLARI

YENİ YETENEK KAZANANLARI

Goldwell Global Zoom 2015

Goldwell ve KMS tüm dünyadan kuaförleri bir araya getirerek harika bir sanat etkinliği gerçekleştirdi

Tüm dünyadan 2.500’den fazla kuaför Goldwell’in bu rakipsiz etkinliğinde bir araya geldi. Geçtiğimiz yıllarda “Color Zoom” olarak bilinen etkinlik bu yıl yeni ismiyle “Global Zoom” olarak gerçekleşti. Goldwell ve KMS, ilham veren tasarımcı seminerleri, olağanüstü gala şovu, harika partiler ve tabi ki 2016 Color Zoom koleksiyonunun prömiyeriyle saç stilistlerini 4-5 Ekim 2015 tarihlerinde Las Vegas’ta ağırladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en yeni saç stilleri; kesim, boya ve şekillendirme trendleri Global Zoom’da konuşuldu.

Etkinlik “Hoşgeldiniz Semineri” ile başladı. Goldwell dünyasındaki son gelişmeler, yeni ürünler ve yeni programlar, misafirlerle paylaşıldı. Ardından etkinlik tüm dünyadan saç stilistlerinin rekabetine sahne oldu. Yarışmacılar, Global Color Zoom Yaratıcı Ekibine girebilmek için hünerlerini sergiledi. 28 ülkeden 72 finalist canlı olarak, aynı anda 3 kategoride (yaratıcı, yeni yetenek ve partner) yarıştı ve kazananlar ödüllerini aldı. Ayrıca bu yıl ilk kez internet üzerinden oylamayla kazananların belirlendiği Goldwell Tasarımcılarının Favorisi Yarışması gerçekleşti. Herkesin internet üzerinden oy kullanabildiği yarışmada ulusal finalistler arasından kazananlar gecede ödüllerini aldı.

En yaratıcı saç stilistleri, kesim teknikleri, boya konsepti ve şekillendirme fikirleri hakkındaki bilgilerini İzle & Öğren Seminerleri’ndepaylaştı. Dünyanın En İyi Saç Stilistleri Paneli’nde fotoğraf yarışmalarına neden ve nasıl katılmalı konusu görüşüldü. Bir diğer seminerde Goldwell’in en gözde saç stilistlerinden Mario Krank, dünya standartlarında saç yapımıyla ilgili bilgilerini ve en yeni koleksiyonuyla eşsiz moda anlayışını katılımcılarla paylaştı. Avustralya’nın en çok ödüllü saç stilisti Benni Tognini ile İngiltere’de yılın saç stilisti seçilen Mark Leeson da kuaförlere ilham vermek için Global Zoom’da katılımcılarla buluşturdu.

Gala Şovu şüphesiz ki etkinliğin en dikkat çekici bölümüydü. Gelenekseli yıkan ve stilistleri klasik tasarım fikirlerine meydan okumaya davet eden saç modası koleksiyonu “Color Zoom 2016 Koleksiyonu: D!SRUPT / PARÇALA” katılımcılara sunuldu.

Global Zoom 2015 ile ilgili detaylı bilgi için www.colorzoom.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GLOBAL ZOOM 2016 STOCKHOLM – DISRUPT

NE DEDİLER?

“BU TAMAMEN YARATICILIK VE İLHAMLA İLGİLİ. GERÇEKTEN BUNDAN BÜYÜK KEYİF ALIYORUM.”

Rodico Hristu, Goldwell Color Zoom Ustası, Kanada

Rodico Hristu, saç modasına duyduğu eşsiz sevgi ve tutkuyla, yeni hacimlerle renk sanatına meydan okuyarak kendi tekniğinde uzmanlaştı. Rodico, global kazananları yönlendirmek, yetiştirmek ve heyecan verici yeni saç modası koleksiyonunu yaratırken onları desteklemek için Color Zoom Yaratıcı Ekibi’ne katıldı.

“GOLDWELL’İN GLOBAL SAÇ MODASI KOLEKSİYONUNU YARATMAK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR.”

Lok Chan, 2014 Partner Kategorisi Global Kazananı, Hong Kong

Lok Chan, Color Zoom yarışmasını kazanan İlk Hong Kong’lu. Salonu Red Hill Hair, onun için bir yaratıcılık üssü ve başarılı kariyeri için başlangıç noktası. Lok Chan her zaman ustalığını geliştiriyor, yeni yetenekler yetiştiriyor, Çin’deki seminer ve saç şovlarında danışmanlık yapıyor.

“COLOR ZOOM ETKİNLİĞİNİ SEVİYORUM. SAÇ MODASI DÜNYASININ DİKKATİNİ ÜZERİNE ÇEKİYOR.”

Hardy Tsai, 2014 Yaratıcı Kategori Global Kazananı, Tayvan

Hardy Tsai, Berlin’deki 2014 Color Zoom Etkinliği’nde heyecanlı bir final yarışmasından sonra Yaratıcı Kategori’nin en iyisi seçildi. Hardy, Tayvan’da Elle Dergisi için çalışan bir moda tutkunu. Şimdi de 2016 Koleksiyonu’nda bir sonraki adımı atmak için hazır.

“COLOR ZOOM, YARATICI ÇALIŞMANIN EN ÜST NOKTASIDIR. BUNUN BİR PARÇASI OLMAK HARİKA.”

Neil Barton, Goldwell Color Zoom Ustası, Birleşik Krallık

Neil Barton, Edinburgh’da kendi salonunu işletiyor ve harika kariyeri Color Zoom ile yakından bağlantılı. 2010’da Global Color Zoom Yaratıcı Kategori’yi kazandı ve 2012’de Color Zoom Yaratıcı Ekibi’nin bir parçası oldu. 2014’de Color Zoom Ustası oldu, bu yıl da Ustalar Ekibi’ne geri döndü. Global kazananları destekleyerek yeteneğini ve deneyimini geliştiriyor.

“YARATICILIĞA BÜYÜK BİR ORTAM YARATTIĞI İÇİN COLOR ZOOM’U SEVİYORUM.”

Lidia Malez, 2014 Yeni Yetenek Kategorisi Global Kazananı, Rusya

Lidia Malez, kuaför dünyasının yükselen yıldızı. 26 yaşındaki Moskovalı Lidia, 2014’te Berlin’deki Color Zoom Yeni Yetenek Kategorisi’ni kazanmadan önce Goldwell Usta Kolorist Programı’nı tamamlamıştı. Lidia modaya tutkuyla bağlı ve yeteneklerini geliştirmek için halen Moda Tasarımı eğitimine devam ediyor.

MODA KAÇKINLARINDAN SİZE VE SALONUNUZA!

EYLÜL 2014

Modada sırada ne var?

Gelecek yılın moda şovlarında hangi sezon renkleri ve şekilleri hâkim olacak? Moda öncüleri, bunun için tüm dünyada araştırma yapıyor. Bulgularını 2 günlük atölye çalışmasında Goldwell ve Color Zoom Global Ustaları ile paylaşıyorlar, tartışıyorlar ve analiz ediyorlar. Bu moda içgörülerinin sonuçları, Color Zoom Koleksiyonu’nun temelini oluşturuyor.

EKİM 2014

Kazananlar…

Lidia Malez, Hardy Tsai ve Lok Chan, Berlin’deki Global Zoom Yarışması’nı kazandılar. Bu yetenekli stilistler yeni Color Zoom Yaratıcı Ekibi’nin parçası oldular. Global Ustalar Ekibi’nden Neil Barton ve Rodica Hristu ile birlikte Color Zoom 2016 Koleksiyonu’nu oluşturacaklar.

OCAK 2015

Yaratmak için eskiyi yık.

Color Zoom Yaratıcı Ekibi, Londra’daki Goldwell Akademi’de ilham veren yoğun bir hafta geçirdiler. Moda trendlerini analiz ederek bol ilham, beyin fırtınası, pratik çalışma ve yaratıcı renk seanslarıyla geçen bir haftanın sonunda yeni “D!SRUPT / PARÇALA” trendi doğdu. Atölye haftasında koleksiyonun ana çerçevesi ortaya çıktı ve yaratıcı ekiple “Creative Disruptor / Yaratıcı Parçalayıcı” ekip birleşti.

OCAK / ŞUBAT 2015

Model seçimi zamanı!

Heyecanlı, profesyonel, canlı ve parlamaya hazır… Bunlar Color Zoom modellerinde olmazsa olmaz kriterlerimiz. Modellerimiz için tüm dünyayı araştırdık ve “D!SRUPT” Koleksiyonu için en mükemmel modelleri bulduk.

ŞUBAT 2015

Kameralar çalışıyor.

Berlin sıkı çalıştı. Avrupa’nın kalbinde yeni D!SRUPT Koleksiyonu’nu hayata geçirmek için hazırdık. Uluslararası bir moda fotoğrafçısı, moda uzmanları ve makyaj sanatçıları, koleksiyonu hazırlamak için Londra’daki atölye çalışması boyunca Color Zoom Yaratıcı Ekibi’yle bir araya geldi.

MART-EYLÜL 2015

Geri sayım başladı.

Çekilen çok sayıda güzel fotoğraf içerisinden en iyilerini seçmek çok zordu. Tasarım ekibi, binlerce fotoğrafı taradı ve salonlarımız için en mükemmel destek materyallerini hazırladı. Eğitimden sosyal medyaya, her şey “D!SRUPT” koleksiyonunu hayata geçiriyor.

EKİM 2015

D!SRUPT dünya prömiyeri

Heyecan dorukta. Aylardır süren çalışma sonrasında Yaratıcı Ekip sahneye çıkmak ve yeni “D!SRUPT” koleksiyonunu sunmak için hazır. Dünyanın Color Zoom 2016 Koleksiyonu’yla tanıştığı an. Yaratıcı ekibimiz bir kez daha beklentileri yukarıya taşıyacak ve ezber bozan yeni bir Saç Modası Koleksiyonu, kuaför dünyasına damgasını vuracak.

ESKİYİ YIKMAYA CESARETİN VAR MI?

D!SRUPT

YENİ BİR ŞEY YARATMAK İÇİN ÖNCE ESKİYİ YIK! PARÇALA!

Bildiklerini unut! Yenilik istiyorsan geleneksel olanı yıkmak zorundasın. Daha önce yapılmamışı yap, yeniyi yarat.

BEKLENTİLERİ HİÇE SAY.

Moda trendlerinden ilham alan Yaratıcı Color Zoom Ekibimiz, trendleri en üst seviyelere çıkarıyor. Beklentilere meydan okuyan yeni bir trend yarattılar ve saç ve modaya tamamen yıkıcı bir yaklaşım getirdiler.

Saç modası koleksiyonuna yeni bir bakış kazandırmak için ekip şekli, rengi ve dokuyu parçaladı. Bu üç unsurun parçalanması, beklenmedik bir yaratıcılık için alan yarattı ve stilistlere yeniden oluşturulan şekiller, yeni boyama teknikleri ve gerçeküstü dokularla eşsiz bir görünüş yaratmak için özgürlük verdi.

YIKICI OLMAYA CESARET ET.

Güçlü şekiller, organik akıcılıkla buluşuyor. Parlak materyaller, mat ve kıvırcık dokularla buluşuyor. Derin nötr arka planlar, yıkıcı ve canlı vurgularla buluşuyor. Şekli parçala. Rengi parçala. Dokuyu parçala. Gelenekseli yıkan ve seni kendi stil yaklaşımını dahi hiçe saymaya davet eden Saç Modası Koleksiyonu’yla buluş.

COLOR ZOOM TEKNİKLERİNİ 3 BOYUTLU OLARAK SAÇ ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN ARTIRILMIŞ GERÇEKLİĞİ KULLAN!

GOLDWELL EĞİTİM UYGULAMASI

Siz en yüksek standartlarda çalışıyorsunuz. Biz de size yüksek standartlı araçlar sunuyoruz. Uygulamamızla artırılmış gerçeklikte, kafaları 3D olarak gösteren teknolojiyle, tekniklerimizi saç üzerinde keşfedebiliyorsunuz. Uygulamayı indirip kurduktan sonra Color Zoom’u seçin, akıllı telefonunuzun kamerasını “AugmentedApp” ikonuyla işaretli sayfaların üzerinde odaklayın ve 3D modellerimizin 360° görüntüsünün keyfini çıkarın.

Uygulamayı AppStore, Google Play ve www.colorzoom.com internet sitesinden indirebilirsiniz.

D!SRUPT KOLEKSİYONUNA GENEL BAKIŞ

FORMÜLLER

   

KAROLYN

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Kestane – Topchic

40 ml Losyon %6 (20 vol) + 20 ml 8SB +7K

CANLI VURGULAR

Mavi – Elumen

20 ml AB@9 + 8 ml BL@ALL + 2 ml TQ@ALL

Pembe – Elumen

20 ml SV@10 + 4 ml PK@ALL + 3 ml RV@ALL

Sarı – Elumen

20 ml NB@10 + 6 ml AB@9 + 4 ml YY@ALL

EMMA

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Alacakaranlık – Colorance

80 ml Losyon + 30 ml 3VV MAX + 5 ml 4G + 5 ml 2A

CANLI VURGULAR

Yeşil – Elumen

10 ml TQ@ALL + 4 ml YY@ALL + 10 ml AB@9

Sarı – Elumen

20 ml NB@10 + 6 ml AB@9 + 4 ml YY@ALL

SAMI

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Sedef – Elumen

10 ml SV@10 + 50 ml SB@10

CANLI VURGULAR

Yeşil – Elumen

10 ml TQ@ALL + 4 ml YY@ALL + 10 ml AB@9

Sarı – Elumen

20 ml NB@10 + 6 ml AB@9 + 4 ml YY@ALL

Pembe – Elumen

20 ml SV@10 + 4 ml Pk@ALL + 3 ml RV@ALL

Portakal Kırmızısı – Elumen

6 ml GK@ALL + 6 ml Pk@ALL + 10 ml KK@ALL

JORDAN

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Koyu Kahverengi  – Topchic

40 ml Losyon 6 % (20 vol.) + 25 ml 8K  + 10 ml 10MM + 5 ml 7RO MAX

CANLI VURGULAR

Pembe – Elumen

20 ml SV@10 + 4 ml Pk@ALL + 3 ml RV@ALL

Sarı – Elumen

20 ml NB@10 + 6 ml AB@9 + 4 ml YY@ALL

 

EUGENYIA

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Kahve  – Nectaya

40 ml Losyon 9 % (30 vol.) + 10 ml 8K  + 25 ml 5MB + 5 ml P-Mix

CANLI VURGULAR

Portakal Kırmızısı – Elumen

6 ml GK@ALL + 6 ml Pk@ALL + 10 ml KK@ALL

Sarı – Elumen

20 ml NB@10 + 6 ml AB@9 + 4 ml YY@ALL

 

MANOUCHE

DERİN NÖTR ARKA PLAN

Boz kahverengi  – Elumen

30 ml SV@10+ 3 ml AN@5 + 30 ml Clear

Sedef  – Elumen

10 ml SV@10 + 50 ml SB@10

CANLI VURGULAR

Mavi – Elumen

20 ml AB@9 + 8 ml Bl@ALL + 2 ml Tq@ALL

Pembe – Elumen

20 ml SV@10 + 4 ml Pk@ALL + 3 ml RV@ALL

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar