Evde Bakım Tüyoları Moroccanoil

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN MOROCCANOIL BAKIM YAĞI

Migas ethical heirloom banh mi Intelligentsia meditation. Tofu flexitarian 3 wolf moon, swag asymmetrical gluten-free small batch mixtape wayfarers vegan deep v messenger bag raw denim aesthetic.

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN MOROCCANOIL BAKIM YAĞI

Argan yağının lider ve öncü markası Moroccanoil, gizli formülü ile saç bakım ve şekillendirmesinde benzersiz yaklaşım sunar.  Yüksek etkiye sahip ürünler yaratmak için yağların bakım yapıcı ve besleyici özellikleriyle, kozmetik içerikleri bir araya getiren formüller oluşturmadaki deneyimi, diğer markalardan Moroccanoil’i ayırır.

Temizleme ve bakımdan şekillendirme ve bitişe kadar tüm Moroccanoil ürünleri saçları sadece düzgünleştirme ve parlak bırakma anlamında değil, aynı zamanda her kullanımıyla saçın durumunu da düzelterek düzgün ve parlak hale getiren, saç bakımı ve şekillendirmesine benzersiz bir yaklaşım sunan argan yağıyla zenginleştirilmiştir.

 

MOROCCANOIL’İ DİĞERLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLERİ

Çevresel etkenlerin yanı sıra şampuan, boya, açıcı ve perma işlemlerinden kaynaklı zarar gören saçı yeniden canlandırır ve tazeler. Islak veya kuru saç tarafından kolaylıkla emilebilen ve saçı besleyen antioksidanlar, vitaminler ve proteinler açısından zengin, alkolsüz formüle sahiptir.

Moroccanoil, diğer markaların özellik olarak belirttikleri; saçtaki dolaşıklıkları çözme, saçın esnekliğini artırma, doğal bir parlaklık verme ve yumuşak bir doku kazandırma söylemlerinin ötesine geçerek, bu maddeleri anında saça nüfuz ederek gözle görülür şekilde saça sağlar.

 

BOYA VE SAÇ AÇMA İŞLEMLERİNDE SAÇI KORUR

Moroccanoil, saç kütikülünden içeri geçerek saça direkt nüfuz eder, saç yüzeyini kaplamadığı için de açıcı ve boyama işlemlerine engel teşkil etmez aksine saçı kimyasalın verdiği zarardan korur.

Toz açı ile yapılacak olan renk açma işlemlerinden önce saça sürüldüğünde mükemmel koruma sağlar, ayrıca hazırlanan karışımın içine 5ml ekleyerek koruma etkisi artırılabilir.

Boyama işleminden önce saç boylarına sürüldüğünde saçın pH seviyesini dengeler, sağlıklı bir zemin hazırlar. Ayrıca hazırlanan boya formülünün içerisine de 5 ml ilave edilerek renklerin daha canlı, parlak ve kalıcı olmasını sağlar.

 

TEK BİR ÜRÜNLE KOMPLE BAKIM

Moroccanoil Bakım Yağı; Omega 3, Omega 6 ve amino asitler açısından zengindir. Özellikle tirozin amino asidi; saç renkleri için büyük önem arz eder. Tirozin, saçtaki rengin kalıcılığını artırır ve saçı korur.

Moroccanoil, boya uygulanmış saçtaki oksijeni nötrler ve yapılan kimyasal işlemlerden ve nemden kaynaklanan elektriklenmeyi kontrol altına alır.

Yazar Hakkında

10 Kozmetik

Yorumlar