Herkes Bunu Konuşuyor Markalar Moroccanoil Top Ürünler

SAÇ BAKIM YAĞLARI DÜNYASININ LİDER VE ÖNCÜ MARKASI TÜRKİYE’DE!

SAÇ BAKIM YAĞLARI DÜNYASININ LİDER VE ÖNCÜ MARKASI TÜRKİYE’DE!

 

MOROCCANOIL ONC KOZMETİK GÜVENCESİ İLE GELİYOR!

 

Türkiye’nin ve Dünya’nın en kaliteli saç kozmetik markalarına sahip ONC Kozmetik, şimdi de saç bakım yağları dünyasının lider ve öncü markası “Moroccanoil”i Türkiye ile tanıştırıyor.

2007 Yılında saç bakım endüstrisini kökten değiştiren orijinal Bakım Yağı ile sektöre giren Moroccanoil, üstün performanslı kozmetik içeriklerle, yağların; bakım ve besleyici özelliklerini birleştirerek diğer markaların önüne geçmiştir. Moroccanoil ürün ambalajlarında kullandığı renk ve ürünlerine ait mistik kokusu ile saçlarda bıraktığı etki, markanın kısa sürede dünyaya yayılmasını sağladı. Amerika’nın en gözde saç bakım markası haline gelen Moroccanoil, 62 farklı ülkede müşterilerine ününün arkasındaki performansı keşfetmelerini sağladı.

580x300

MOROCCANOIL NASIL DOĞDU?

Moroccanoil, kurucu ortağı Carmen Tai’nin İsrail’e yaptığı ziyaret sonucu ortaya çıkar. Saçını fena halde zarar veren bir boya işleminden sonra Carmen’in bir arkadaşı onu şaşırtıcı bir yağ bakımı uygulayan kuaför salonuna götürür. İşlemin sonucunda Carmen’in yıpranmış saçı anında parlak, pürüzsüz, yumuşak ve kontrol edilebilir bir hale gelmiştir.

Bu inanılmaz sonuçtan ilham alan Carmen, bu eşsiz yağ bakımını ve faydalarını tüm dünyadaki kadınlarla paylaşmak için harekete geçer. O zamanlar yağ bakımları saç için alışılmamış bir şeydir. Carmen ve eşi, ellerindeki yağ bakımının formülünü geliştirerek piyasada bilinmeme defansını mükemmellik yaratarak kırmıştır. Daha sonra bir grup vizyoner ile girilen ortak işbirliği ile Moroccanoil’i tüm dünya ile tanıştırdılar.

Moroccanoil, dünyanın her yerinden ünlüler, defilelerin tasarımcıları, kadınlar tarafından çok sevilerek saç bakım endüstrisinde heyecan uyandırdı. Moroccanoil, başarısının sırrını “kalite” olarak açıklar. Moroccanoil, her saçın ihtiyacını karşılamak için formülünü mükemmelleştirmiştir. Formülleri, saçı doğal bir şekilde pürüzsüz ve yumuşak hale getirmekle kalmaz, ayrıca her kullanımda saçı güçlendirerek mevcut durumunu iyileştirir. Moroccanoil, vizyoner görüş ve ürünlerin başarılı formülleri ile saç bakım endüstrisinde rakipsiz konuma gelmiştir.

 

MOROCCANOIL’İN EN GÖZDE ÜRÜNÜ!

Saç Bakım ve Şekillendirmede Tamamen Yağ Bazlı Yaklaşım

Moroccanoil, saç bakım yağları dünyasının lideri ve öncüsüdür. Yumuşatma ve saçı temizlemeden, şekillendirme ve bitiş işlemlerine kadar tüm ürünler, saç bakım ve şekillendirme kapsamında benzersiz bir yaklaşım ortaya koyar. Moroccanoil, saçın pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlarken her kullanımda saçın yapısını iyileştiren yağ bazlı ürünler sunar.

Moroccanoil Bakım Yağı

Tüm saç tipleri için

Moroccanoil Bakım Yağı Light

İnce telli veya açık renkli saçlar için

 

Moroccanoil Bakım Yağı, çevresel etkenlerin yanı sıra şampuan, boya ve permada bulunan kimyasallardan zarar gören saçı yeniden canlandırmaya ve tazelemeye yardımcı olma özelliğine sahiptir. Bu orijinal formül, yağ bazlı saç bakım ürünleri kategorisine öncülük etti. Aynı formül şimdi Light Bakım Yağı’nda da mevcut.  Her iki ürün de ıslak veya kuru saç tarafından kolaylıkla emilebilen ve saçı besleyen antioksidanlar, vitaminler ve proteinler açısından zengin, alkolsüz formüle sahiptir.

 

  • Saçta kontrol edilebilirlik sağlar.
  • Saçtaki dolaşıklıkları çözer.
  • Saça yapılan işlemlerden ve nemden kaynaklanan elektriklenmeyi kontrol altına alır.
  • Boya uygulanmış saçta parlaklığı artırır; rengin daha gerçek ve daha uzun süre kalmasını sağlar.
  • Saçın esnekliğini artırır.
  • Saça doğal bir parlaklık ve daha yumuşak bir yapı kazandırır.

 

 

Temel İçerik

  • Argan Yağı: Saçın esnekliğini, yumuşaklığını ve kontrol edilebilirliğini yeniden kazanmasına yardım eden yağ asitleri ve antioksidanlar açısından zengindir.
  • Bezir Ekstresi: Keten tohumundan elde edilir. İyi bir alfa-linolenik asit kaynağı olup saçın sağlık kazanmasına yardım eden önemli bir yağ asididir.
  • Cyclomethicone & Dimethicone: Kumdan doğal olarak elde edilen, kozmetikte kullanılan saf silikonlardır. Saçta yapışkan bir kalıntı bırakmadan saça yumuşak bir yüzey kazandıran hafif yağ görevini görürler. Bu benzersiz moleküler yapı, saçta ağırlık yapmadan moleküllerin nefes alabilir bir set oluşturmasına yardımcı olur.

 

Normal ile Light Bakım Yağı Arasındaki Fark Nedir?

Argan Yağı’yla zenginleştirilmiş normal Moroccanoil Bakım Yağı, tüm saç tipleri için gözde bir ürün olmayı sürdürüyor. Etkili ve faydalı özel içeriğe sahip olan Light versiyonu da, özellikle çok ince ve açık renk saçların hassas ihtiyaçları için özel olarak geliştirildi.

 

 

SAÇ KOZMETİK SEKTÖRÜNDE EN İYİ MARKALARI SUNAN ONC KOZMETIK MOROCCANOIL İLE DAHA DA BÜYÜYOR!

ONC Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008’den beri kozmetik sektöründe kaliteli ekipmanları, üstün teknolojiyi ve ilerici anlayışı Türkiye’de güvenilir ve kaliteli hizmet prensibi ile sunmayı ilke edinmiştir.  ONC Kozmetik, sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Türkiye’ye sunduğu Organic Colour Systems, Divina.One ve Amerika saç kozmetik piyasasına sunduğu Art of Color ile markalaşan ONC Kozmetik, şimdi de Moroccanoil ile sektöre yeni soluk getiriyor.

 

GÜZELLIK DOĞRU BAKIM İLE BAŞLAR!

İpeksi.

Sağlıklı.

Işıl ışıl parlayan saçlar.

Moroccanoil marka prestijini, kuaför salonlarından spa’lara, basından son tüketici müşterilerine aldığı olumlu görüşlerin kulaktan kulağa yayılmasına borçludur. Uzmanlar muhteşem dönüşümler oluşturmak için Moroccanoil’e güveniyor çünkü; ürünlerin fark yarattıklarını görüyorlar. Her bir Moroccanoil ürünü saçların daha güzel görünmesi ve sağlıklı hissettirmesini sağlayan özel içeriklere sahip, basit ve etkili biçimde tasarlanmıştır.

Sizi Moroccanoil’i denemeye ve yazılanların ardındaki performansı keşfetmeye davet ediyoruz.

 

MOROCCANOIL TÜRKİYE’DEKİ MÜŞTERİLERİNİ BÜYÜLEMEYE HAZIR!

Ünlülerin ve podyum mankenlerinin tercihi Moroccanoil, ONC Kozmetik güvencesi ile artık sadece seçkin kuaför salonlarda müşterilerini büyülemeye hazır.

 

 

Detaylı bilgi için; www.onckozmetik.com.tr

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar