Kuaför Mucizeleri Markalar Organic Colour Systems Organik İçerikli Ürünler

KİNOALI YENİ FORMÜLÜ İLE DAHA GÜÇLÜ SARI SAÇLAR!

ORGANIC REVAMP

KİNOALI YENİ FORMÜLÜ İLE DAHA GÜÇLÜ SARI SAÇLAR

Revamp Nedir?

Revamp, çok yıpranmış saçların bile çabuk toparlanmasını sağlayan, kimyasal işlem öncesi ve sonrası uygulanabilen, boya ve açıcı karışımına ilave edilerek de kullanılabilen onarıcı ve organik içerikli bakım ürünüdür. Kinoa eklenen yeni formülü ile Revamp artık daha güçlü.

Revamp Ne Sunuyor?

Özellikle kimyasal işlem sonrası yıpranmış saçların sülfür bağlarını saç lifleri ile birbirine bağlayarak saçın içyapısını onarır. Piyasadaki benzer ürünlerin aksine içeriğindeki organik ve doğal bileşenlerle saçın kaybettiği protein, nem, aminoasit, şeker ve tuzu işlem sırasında geri kazandırır. Bununla birlikte Revamp, tek başına koruyucu olarak kullanılabildiği gibi açma ve boyama işlemlerinde karışıma ilave edilerek kimyasalın verdiği zararı onarır.

Revamp’ın Benzerlerinden Farkı Nedir?

Revamp, kendisine muadil ürünlerden farklı olarak “bakımın kimyasalı olmaz” sözünden hareketle kimyasalın verdiği zarara organik ve bitkisel içeriklerle karşı koyarak güzelliği gösterme değil gerçek sağlık anlayışıyla sunuyor.

Revamp’ın İçeriğinde Neler Var?

Revamp’ın içeriğinde, saçın uzama hızını artıran Organik Karakafes Otu, kimyasal işlemlerde saç derisindeki yanma ve kaşıntıyı azaltan Organik Aloe Vera, sülfür bağları ile saç liflerini bir arada tutarak birbirlerine bağlayan Magnezyum Tuzu, saçın ihtiyacını karşılayan yağ ve suyu bir arada tutan Organik Hindistan Cevizi vb. maddelerin dışında formüle yeni ilave edilen Doğal Kinoa Proteini bulunur.

Doğal Kinoa Proteini Revamp’a Ne Kattı?

Kinoa tohumları tam protein kategorisinde olup vücudun tüm ihtiyacı olan amino asitleri tek başına sağlar. Antioksidan özelliğindeki Kinoa, glüten içermez. Revamp, Kinoa sayesinde kimyasal işlem öncesi, sırası ve sonrasında saçın kaybettiği tüm aminoasitleri geri kazandırır.

Bunları Biliyor Muydunuz?

Birleşmiş Milletler Bölge Ofisi tarafından 2013 “Kinoa Yılı” ilan edilmiştir.

Kinoa proteini Türkiye’deki saç kozmetik ürünlerinin içinde sadece Revamp’ın içeriğine bulunmaktadır. Güzelliğiniz sağlıkla koruma altında.

 Print

TARİHÇE

Revamp, Organic Colour Systems Power Built grubuna ait bir üründür. Organic Colour Systems, organik içerikli profesyonel ürünlerle güzelliği sağlıkla sunmaya devam etmektedir. Türkiye kozmetik sektöründe ilk ve tek organik içerikli profesyonel salon ürünlerini Organic Colour Systems üretmektedir. Gelişen teknolojiyi sistemine entegre ederek çeyrek asırlık deneyim ile birleştiren Organic Colour Systems dünün, bugünün ve kesinlikle geleceğin ürünlerini sunmaya devam ediyor.

 

Revamp ile her şey mümkün!

Revamp, saçtaki nem ve protein dengesini koruyarak saç derisini ferahlatır, yağlanmayı azaltır. Boya ve açıcı karışımına eklenerek saçı koruduğu gibi kimyasal işlemlerden önce ve sonra bakım ürünü olarak kullanılabilir. Güçlü sarı saçlara Organic Revamp ile ulaşın!

 

Yazar Hakkında

10kozmetik

Yorumlar